Ogłoszenie

Najnowsze Forum Klubu REALMADRID już Gotowe

#1 2011-08-28 10:49:35

 Xavi CSKA 7

Administrator

Skąd: POZNAŃ
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 5

HUMOR

http://images.cooltext.com/1523676.gif
Kolejna dawka śmiechu

Witajcie!! pora na małą dawkę śmiechu

1.Blondynka czyta książkę przyrodniczą i w pewnym momencie mówi do męża: - Wiesz kochanie, że płazy mają mózg? Na to mąż: - Nie wierze, żabciu.

2.czym się różni kobieta od muchy? Mucha wkurza tylko latem:-)

3.Dzwoni blondynka do koleżanki: -Cześć -Cześć.Odpowiada koleżanka. -Co robisz?Pyta blondynka. -Rozmawiam z tobą. -A to nie przeszkadzam.

4.Pani na lekcji religi pyta Jasia: -Jasiu,kto zbudował Arkę? Jasiu na to: -No...eee... A pani: -Dobrze Jasiu,siadaj,szóstka!!

5.Przychodzi baba do lekarza ze śledziem na plecach. Lekarz pyta: - Co się pani stało? A baba: - Cicho, ktoś mnie śledzi.

6.Przychodzi baba do lekarza z ręką i nogą w gipsie. Lekarz pyta ją: - Co się pani stało? - Kopnął mnie prąd. - A pani co zrobiła? - Oddałam mu.

7.Przychodzi baba do lekarza: - Panie doktorze, pan ostatnio jakoś tak dziwnie nazwał tę moją chorobę. Żaba, ryba? - Rak, proszę pani, rak
8.Baba umarła i nie przychodzi już do lekarza, więc lekarz udaje się na jej grób. I słyszy zduszony głos: - Panie doktorze, ma pan coś na robaki?

9.Przychodzi baba do lekarza z szybą i siekierą: - Co pani jest? - Szklarska Poręba.
10.Jasiu chwali się Sebastianowi co dostał na gwiazdkę: - Sebastianie zgadnij co dostałem na gwiazdkę? - Nie, nie wiem co? - Trąbkę, ona jest super! - Mówiłeś, że dostaniesz coś lepszego niż trąbkę. - Ale ona jest super, dzięki niej zarabiam 10 zł dziennie. - W jaki sposób? - Tata daje mi żebym przestał trąbić.

11.Pani na lekcji odpytywała kolegę Jasia. Potem przyszła kolej na niego. Kolega powiedział do Jasia: - Odpowiedź na 1 pytanie to 1939 rok, na 2 to Adolf Hitler a na 3 naukowcy tego nie stwierdzili. Więc pani pyta Jasia: - W którym roku się urodziłeś? - W 1939- odpowiada Jasiu. - Jak nazywa się twój ojciec? - Adolf Hitler - rzekł. - Czy ty masz mózg? - Naukowcy tego nie stwierdzili.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.preity-zinta1.pun.pl www.ta-ra-rum-pum.pun.pl www.mzklan.pun.pl www.rozrywka-kielce.pun.pl www.spolecznosc-bogow.pun.pl